czwartek, 20 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 1867 wyświetleń

W Polsce zmarło 570 chorych z COVID-19

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 29 064 osób. To najwyższa liczba w IV fali epidemii. Zmarło 570 chorych z COVID-19. To również najwięcej w IV fali – podało w środę (1.12) Ministerstwo Zdrowia.

 

Ostatniej doby w Grajewie odnotowano 29 nowe przypadki zakażenia koronawirusem  oraz 2 zgony na COVID-19. 

 

 

Od 2 grudnia do Wigilii Bożego Narodzenia wszystkie osoby z wystawionym e-skierowaniem będą miały możliwość zaszczepienia się w punktach szczepień powszechnych (PSP) bez konieczności wcześniejszego zapisania się. 

Mapa punktów szczepień znajduję się na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/mapa-punktow-szczepien#/ 

Aby znaleźć punktach szczepień powszechnych w swojej okolicy, należy w sekcji „Typ punktu” wybrać „Powszechny”, a następnie województwo, powiat i gminę. 


 

środa, 19 stycznia 2022

Ambulans za ponad 1 mln złotych

Komentarze (8)

200000 ludzi zabito bo nie mieli szansy na leczenie, ćwiczyli i dalej ćwiczą kowida

Ważniejszy jest populizm i głosy wyborcze od walki z cowidem. A kościół milczy. Masakra, w jakich czasach żyjemy.

Dajcie już z tym spokój, słuchać się nie da już tego

coś chyba się zmienia, już nie ma na covid tylko 'z' covid

Ludzie są zabijani przez "mądrość" ludzi niezaszczepionych, wiadomo że szczepionka nie jest 100% rozwiązaniem ale na chilę obecną nie ma lepszego, szczepienia ograniczają rozwój choroby a to ludzie niezaszczepieni w prawie 90% zajmują miejsca w szpitalach i to oni ograniczają dostępność innym chorym do opieki zdrowotnej, to ICH mądrość zabija innych. Nie twierdzę że szczepionki dają 100% gwarancję ale proszę powiedzieć co daje? Jedyne na tym świecie 100% pewności to śmierć, bogaci dzięki pieniądząm mogą czasami wykupić sobie trochę czasu, kożystajmy z medycyny a nie mądrości "ludzi z facebooka i a mojej znajomej koleżanka powiedziała". Straszyliście że to przez 5G a teraz jakoś cisza. Dość naciąganych teori przez które umierają ludzie.

Teraz trochę matematyki.Informacja z wieczornych Wiadomości:570 osób zmarło na COVID-19,w tym 427 to osoby niezaszczepione, a zatem 143 (w domyśle)chorych zaszczepionych,co stanowi jedną czwartą.


co

Jeszcze WAM się nie znudziło.?
Kaśka leć się zaszczep kto Ci broni. Możesz to zrobić wszędzie. Jaki masz problem. Każdy decyduje za siebie. Ode mnie z preparatem proszę trzymać się z daleka.

spostrzegawczy: zapomniałeś u starszych ludziach lub schorowanych którzy niezależnie od tego czy przyjmą szczepionkę są na przegranej pozycji w walce z covid, to są własnie te 143 osoby - gdyby byli niezaszczepieni to by byli dodani do tych 427 raczej ozdrowieńcami by nie zostali

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.