wtorek, 26 października 2021

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 428 wyświetleń

Spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską

Spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską

12 października w sali widowiskowej GCK odbyło się spotkanie z pisarką Panią Elizą Piotrowską, w którym uczestniczyli uczniowie klas II i III grajewskich szkół podstawowych. 

Spotkanie poświęcone było serii o zwariowanej cioci Jadzi, a także innym bohaterom książek naszego gościa. Pani Eliza opowiedziała dzieciom o swoich pomysłach na tworzenie historii, inspiracjach, pracy twórczej, a także o swoim życiu w Brazylii. 

Uczestnicy spotkania byli bardzo zainteresowani samym procesem pisania książek, zadawali pisarce mnóstwo pytań dotyczących jej zawodu. Wielu z nich po spotkaniu kupiło książkę autorki, w której Pani Eliza złożyła autograf. 

Możliwość spotkania na żywo autora ulubionych książek to duże przeżycie dla czytelników, które zostaje z nimi na długo. Takie spotkanie to również wspaniała okazja do zachęcenia dzieci do sięgania po książki i rozwijania w nich pasji do czytania. Cieszy nas, jako organizatorów, że tak duża liczba dzieci w nim uczestniczyła.

Dziękujemy uczniom i ich nauczycielom za przybycie, a przesympatycznej Elizie Piotrowskiej za odwiedzenie Grajewa i podzielenie się z nami tyloma barwnymi opowieściami.

 

Komentarze (1)

Ja chodze do 2c i bylam tam
:-) dla pani elizy

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.