sobota, 4 grudnia 2021

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 4863 wyświetleń

Pomóż ustalić tożsamość mężczyzny i kobiety z monitoringu

Policjanci z Ełku ustalają tożsamość mężczyzny i kobiety widocznych na zdjęciach z ujęć kamer monitoringu. Nagrania pochodzą z dnia 20 sierpnia 2021 roku.
Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum w drogerii.


Kradzież miała miejsce 20 sierpnia 2021 roku w Ełku w drogerii "Hebe" w Ełku, przy ul. Plac Miejski 1. Na zapisie z kamer monitoringu widać mężczyznę i kobietę, których tożsamość chcemy ustalić. Publikujemy wizerunek z prośbą o pomoc w identyfikacji. Osoby, które rozpoznają wizerunek proszone są o kontakt z policją, osobisty lub telefoniczny 47 7355 200 oraz 47 7355 263.

 

Komentarze (11)

Niech policja sama działa a nie liczy na ludzi jp

Dopiero teraz szukają ? Ale refleks mają :-)

Jak można tak publiczne pokazywać !!! za jakieś pierdy !!!

Czasy bolka mineły.

hhaha..ale refleks !....nagrania z 20 sierpnia a dziś 26 październik!!!.a co do tej pory się działo? trzeba było odrazu pokazać a dziś, po 2 miesiącach, kto ich pamięta !!!!!

Ciekawa jestem co na to rodo?
Policja sama nie daje rady? Jak zwykle, pewnie umozyli śledztwo a hebe się odwołało. Niech jadą na kebsa najlepiej i włączają sygnały w ruchliwym miejscu żeby sobie szybciej i swobodniej wyjechać?

Ja wiem że zostaliśmy wyprani, przez zabory, dwie wojny, komunę, dziki kapitalizm III RP, teraz PiS z poczucia że państwo ma nam służyć a nie być opresorem. My wszyscy tworzymy państwo, tworzymy społeczność i tworzymy normy według których mamy funkcjonować w tym społeczeństwie. Jak chcemy żyć w bezpiecznie, trzeba coś z siebie dać, między innymi pomagając Policji. Może jak kiedyś ktoś nas okradnie lub pobije, będziemy liczyć na świadków, a nie na szarą masę uważającą że to nie ich sprawa.

łapy ucinać złodziejom

@Jola właśnie ze względu na RODO nie można było publikować tego wcześniej.
Policja nie może o tak sobie publikować wizerunku, muszą być spełnione procedury.

"Firma" normalni ludzie nie mają problemów z Policją.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.