czwartek, 20 stycznia 2022

Sport

  • 7 komentarzy
  • 2779 wyświetleń

"Piłkarska Przyszłość z Lotosem" w Grajewie

We wtorek 23 listopada br. o godz. 11.30 nastąpiło otwarcie ośrodka piłkarskiego w Grajewie w ramach programu Piłkarska Przyszłość z Lotosem. W Urzędzie Miasta oficjalnie podpisano umowę pomiędzy lokalnymi władzami, klubem sportowym a Grupą Lotos. W tutejszej hali MOSiR odbył się pokazowy trening dzieci.


W wydarzeniu udział wziął minister Adam Andruszkiewicz, trener piłkarski i piłkarz Paweł Janas oraz lokalni działacze sportowi, trenerzy i samorządowcy. 

Przed setką młodych sportowców z Grajewa otwiera się sportowa przyszłość.  Jeden z najstarszych klubów piłkarskich w tej części kraju, Warmia Grajewo - dołączył do Akademii Lotosu. Szkolenia, obozy treningowe, nowy sprzęt - jest wiele możliwości, z których mogą skorzystać młodzi zawodnicy i zawodniczki.

 

- Program "Piłkarska Przyszłość z Lotosem" daje możliwość szerokiej grupie dzieci i młodzieży z Grajewa rozwoju swojej pasji, którą jest gra w piłkę nożną. Młodzi adepci tej dyscypliny sportowej mogą rozwijać swój talent i podnosić poziom umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów, ponieważ program to także szkolenia dla trenerów i możliwość pozyskania nowego sprzętu sportowego. Cieszy mnie fakt, że grajewska młodzież, dzięki udziałowi miasta w tym programie, dostanie realną szansę na powołanie do młodzieżowych reprezentacji Polski – mówi Dariusz Latarowski Burmistrz Miasta Grajewo

e-Grajewo.pl

wtorek, 18 stycznia 2022

Zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci

Komentarze (7)

Kolejny zastrzyk propagandy. Konkrety, jakie wsparcie? Realne wsparcie!

Wszyscy składamy się na to z paliwem. Kolejna nagroda dl pisowskich samorządów.

przed godziną napisałem że Jacek Chanko ktory tam stoi na zdjeciu jako "doradca" pilkarski zarabil w 2017 roku 200 tysięcy zł i moj komentezr po godzinie zniknął...

wpiszcie do wyszukiwarki i wyskoczy wam na jakich zasadach zatrudnia się w panstwowych spółkach "doradców piłkarskich"

warmia dostanie cztery piłki ale oprawa była

podpisano umowę prosimy o konkrety co ten nasz kochany klub dostanie?

To bedzie tak jak z karetka pogotowia dostalo Grajewo a poszla do Lomzy tak samo bedzie z Lotosem i Warmia Grajewo.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.