sobota, 4 grudnia 2021

Kultura i rozrywka

Pasowanie na przedszkolaka

                              Czy maluchem czy starszakiem, każdy chce być przedszkolakiem.  

Każdy kto tu dzisiaj stanie,
to otrzyma pasowanie.

 

W Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie 20.10.2021 r. odbyło się pasowanie na przedszkolaka najmłodszej grupy przedszkolnej „Puchatków” oraz dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem. W grupach sześciolatków dzieciom nadano miano Przedszkolaka - Starszaka.

Ta bardzo ważna uroczystość  była okazją do przedstawienia krótkiego programu artystycznego. Dzieci z wielkim entuzjazmem zaprezentowały swoje umiejętności.

Pani dyrektor Barbara Ciszewska i pani wicedyrektor Ewa Lichota wyraziły przekonanie, że dzieci dobrze czują się w przedszkolu i są już gotowe do zabawy i nauki w nowym roku przedszkolnym oraz dokonały uroczystego pasowania kolorową kredką . W ten sposób dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy nowy przedszkolak otrzymał dyplom, a wszystkie dzieci zostały poczęstowane słodkim upominkiem. Ten dzień na pewno na długo zapadnie w pamięci najmłodszych dzieci . 

 

Wychowawczynie życzą wszystkim przedszkolakom spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń oraz wielu ciekawych doświadczeń w przedszkolu.

 

piątek, 3 grudnia 2021

Koncert ZPiT "Grajewianie" (3.12)

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.