wtorek, 26 października 2021

Szczuczyn

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Taka niespodzianka!


Z samego rana Gwiazda niecierpliwie tuptała nóżkami i powtarzała:
„Dzisiaj wyjątkowe święto! Wyjątkowe! Dzień Przedszkolaka! Szybciej, szybciej – nie mogę się doczekać kiedy odwiedzę tych małych krasnali! Chodźcie jedziemy!”
W ekspresowym tempie zorganizowaliśmy zespół i wyruszyliśmy w odwiedziny do najmłodszych Jubilatów w Szkole Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej i Szkole Podstawowej im Władysława Broniewskiego w Szczuczynie. Dziecięce uśmiechy i przybite piątki naprawdę sprawiły nam ogromną satysfakcję! 
Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka  jeszcze raz w imieniu Dyrekcji i całego zespołu Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie, a szczególnie Gwiazdy składamy wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia! Aby każdy dzień był pełen niespodzianek i radości, a uśmiech nigdy nie znikał z Waszych twarzy!
W tym szczególnym dniu składamy także serdeczne życzenia wszystkim rodzicom, opiekunom i pracownikom placówek. Niech trud, jaki każdego dnia wkładacie w kształtowanie osobowości młodego człowieka, przyniesie Wam ogromną radość i satysfakcję.


PS. Gwiazda nie byłaby sobą gdyby nie trzymała czegoś w zanadrzu. Wykombinowała, żeby zaprosić najmłodszych (Przedszkolaków i Zerówkowiczów) do udziału w konkursie „Domowe Laboratorium: Buduję robota!”. NA zadane przez nas  nasze pytanie: „Myślisz, że będą chętni do udziału w konkursie?”, odpowiedziała: „Z pewnością! Jestem ogromnie ciekawa jakie roboty powstaną! Jakie imiona zostaną im nadane!”. Hmmm cóż nie sposób nie zgodzić się z Gwiazdą. Nas też intryguje co stworzą najmłodsi konstruktorzy!


Andrzej Kosmowski
BCK SZCZUCZYN

poniedziałek, 25 października 2021

Akcja krwiodawstwa w Zespole Szkół w Niećkowie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.