czwartek, 20 stycznia 2022

Wiadomości

Odbiór przebudowy mostu przez Wissę w gm. Radziłów

25 listopada 2021 r. odbyło się spotkanie w związku z odbiorem końcowym robót wykonanych przez konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego "Mostar" Sp. z o.o. (lider projektu) oraz Ekodrom Sp. z o.o. (partner projektu).


Wykonane zadanie to "Przebudowa mostu drogowego przez rzekę Wissę w miejscowości Czachy w ciągu drogi powiatowej nr 1836B". Prace objęły rozbiórkę drewnianego mostu i zastąpienie go nowym, wybudowanym z trwalszych i bezpieczniejszych materiałów.

Ze strony wykonawcy w spotkaniu uczestniczyli: Ewa Maciocha Prezes Zarządu PBK "Mostar" oraz Jan Maciocha kierownik budowy. Gminę Radziłów reprezentował Wójt Gminy Krzysztof Milewski. Powiat Grajewski reprezentowali: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Grajewski Tomasz Cebeliński, Jan Julian Połonowicz dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Grajewie i Jarosław Olszewski Kierownik Służby Interwencyjnej z Zarządu Dróg Powiatowych w Grajewie.


Całkowita wartość inwestycji to ponad 1,8 mln zł, które prawie w całości pokryte zostały z dofinansowania uzyskanego z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

środa, 19 stycznia 2022

Ambulans za ponad 1 mln złotych

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.