piątek, 29 marca 2024

Oferty i promocje

Monter mechanik - praca

Monter mechanik

Henryk Górski, Popowo 49, 19-200 Grajewo
e-mail: biuro@gozomet.pl, tel. +48 664 576 497

Twój zakres obowiązków
 Wykonywanie prac ślusarskich (wiercenie, gwintowanie, obsługa elektronarzędzi),
 Obsługa prostych urządzeń produkcyjnych ( wiertarka kolumnowa, prasa hydrauliczna, piła taśmowa),
 Dobór odpowiednich narzędzi, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie,
 Montaż podzespołów mechanicznych i wyrobów gotowych zgodnie z dokumentacją technologiczną,
 Wstępne przygotowanie detali do montażu,
 Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych usług,
 Wizualna i pomiarowa kontrola wytwarzanych detali,
 Kontrola jakości wytwarzanych elementów,
 Bieżąca kontrola wyrobów przy maszynie,
 Utrzymywanie stanowiska pracy oraz maszyny w należytym porządku,
 Wymiana narzędzi,
 Zgłaszanie usterek,
 Praca ze schematami produkcyjnymi i przykładowymi wzorami,
 Umiejętności czytania rysunku technicznego,
 Praca na podstawie rysunku technicznego,

Nasze wymagania
 Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej,
 Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
 Wykształcenie min. średnie lub zawodowe,
 Umiejętność czytania schematów montażowych i rysunku technicznego,
 Zdolności manualne,
 Samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz samodyscyplina,
 Mile widziane doświadczenie w pracy przy prasach hydraulicznych,
 Umiejętność obsługi prostych narzędzi pomiarowych (suwmiarka. mikrometr),
 Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

 Dbałość o powierzony sprzęt,
 Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy
 Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
 Rozwój zawodowy: doświadczenie oraz szkolenia,
 Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
 Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności kandydata,
 Pracę od poniedziałku do piątku,
 Możliwość ubezpieczenia grupowego,
 Terminowe wypłaty wynagrodzenia ostatniego dnia każdego miesiąca,
 Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną,

Dodatkowe informacje:
 Praca od zaraz!
 Kontakt telefoniczny: +48 664 576 497 oraz e-mail: biuro@gozomet.pl

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.