środa, 27 października 2021

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 2125 wyświetleń

Mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektroodpadów

 


Miasto Grajewo oraz Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Grajewie organizują mobilną zbiórkę odpadów wielkogabarytowych i elektroodpadów z terenu miasta, która odbędzie się w dniu 23 października (sobota).

 


Osoby chcące oddać odpady takie jak: meble (szafki, stoły, wersalki, fotele, itp.) oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (kompletne telewizory, lodówki, pralki itp.), proszone są o zgłaszanie się telefonicznie do Urzędu Miasta Grajewo: 86 273 08 43, jak również do PUK Sp. z o.o. w Grajewie: 86 272 37 65, w celu podania adresu, spod którego odpady mają być zabrane.

Odpady należy wystawić w dniu odbioru w widocznym miejscu przed bramą posesji, w sposób umożliwiający ich sprawny załadunek, a w zabudowie wielorodzinnej w pobliżu śmietników osiedlowych. Zgłoszenie jest warunkiem koniecznym do odbioru.

 


Odpady wielkogabarytowe i elektroodpady można również dostarczać osobiście przez cały rok do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdującego się przy ul. Targowej 19 (siedziba PUK Sp. z o.o.) w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00.

 

wtorek, 26 października 2021

Akcja "Jesienią sadzimy drzewa" (30.10)

wtorek, 26 października 2021

Wypadek śmiertelny na DK8

Komentarze (7)

Mam lepszy pomysl zeby te odpady wielogabarytowe ktore sa wymienione byly zabierane co miesiac, lub dwa miesiace, a miejsce ich wystawienia przy ulicy na chodnikach przy krawerzniku. Wystawiac od 1O w nocy, a samochody gospdarki komunalne o 6 rano jadac ulica maja latwiej je zabierac nie jezdzac po smietnikach miedzy blokami.

Bardzo dobry pomysł!

co dwa miesiące powinni zbierać!

Gorszy szrot jak masz tyle wielkogabarytowych to wywieź sam do puku i nie zadaj żeby zabierali co miesiąc lub dwa.Chory pomysł

Za taką kasę, którą płacimy za śmieci to wszystko zawsze ze
śmietnika powinni zabierać

Obserwator...Ty czekasz na gabaryty 500+ a inne cie nie obchodza, a swoje wywozisz na Jeziorko Bajmura.

Za taką kasę, którą mają od każdego "łebka" to śmietnik powinien pustkami świecić. Pomyślcie sobie, od każdego mieszkańca tych kilkanaście złotych to jest kilkaset tysięcy miesięcznie tylko z samego miasta. Nie wiem jak inni ale ja mam już dość tych ociepleń klimatu, bio, eko i tych innych wymysłów ale lewactwo ma jeszcze sporo nowych pomysłów a będzie jeszcze więcej. Bądźcie pewni.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.