środa, 27 października 2021

Szczuczyn

  • 8 komentarzy
  • 831 wyświetleń

Międzynarodowa konferencja z przedsiębiorcami w Szczuczynie

Międzynarodowa konferencja z przedsiębiorcami w Szczuczynie

8 października br. w Centrum Muzealno-Warsztatowym w Szczuczynie odbyła się konferencja "Rozwój przedsiębiorczości w regionach przygranicznych do 2030 roku". Jej
celem było ułatwienie nawiązywania kontaktów biznesowych między polskimi i litewskimi firmami.


Do Szczuczyna przyjechali samorządowcy, politycy, przedsiębiorcy, dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele litewskich firm. Realizacja polsko-litewskiego projektu "Rozszerzenie usług wsparcia biznesu dla rozwoju firm w Szczuczynie i Mariampolu" pozwoli poznać potencjał, możliwości i oczekiwania względem przedsiębiorczości obszaru transgranicznego. Dzięki spotkaniu obecni mogli spojrzeć na zagadnienie współpracy transgranicznej od strony samorządowców, przedsiębiorców, ale również od strony przepisów prawa.

 

poniedziałek, 25 października 2021

Akcja krwiodawstwa w Zespole Szkół w Niećkowie

Komentarze (8)

I proszę! kto by pomyślał, jeszcze kilka lat temu, że Szczuczyn będzie urastał do rangi lidera w temacie rozwoju przedsiębiorczości? Strefa, inwestorzy, współpraca międzynarodowa, droga ekspresowa, kolejne projekty! Bezdyskusyjnie jesteśmy świadkami przełomowego momentu dla Szczuczyna. Nic tylko obserwować, cóż dalej zrobi burmistrz tego miasteczka?

Brawo za kolejną ciekawą inicjatywę!

Może - jak on taki cudowny to go sobie weźmiecie do innego miasta?

Masz racje Marcin. Chłop się tylko marnuje na takim zadupiu jak Szczuczyn. A i tak szczuczyniacy tego nie doceniają się czepiają do swego włodarza za byle gónwo.

Będzie że się czepiam, ale czemu nie ma przedsiębiorców ze Szczuczyna - to dla nich ta konferencja czy dla polityków?

Do Areczek: Na 6 siedzących na pierwszym zdjęciu 5 działa w Szczuczynie, więc jak nie ze Szczuczyna? Chyba Ty nie ze Szczuczyna?

Do Kasia - i pewnie jeszcze podatki tu płacą... ha ha ha. Szczuczyn nic z tego nie ma !!! Kilka (dosłownie) miejsc pracy.
Demagogia sukcesu - a wszystko za kredyty.

Ciekawe czy Ci Państwo przedsiębiorcy sami o sobie by tak powiedzieli - że są "szczuczyńskimi" przedsiębiorcami czy wręcz Szczuczyniakami...?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.