wtorek, 26 października 2021

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 2689 wyświetleń

Chciał przekupić policjantów z drogówki za 100 zł

Chciał przekupić policjantów z drogówki za 100 zł

Kolneńscy policjanci zatrzymali do kontroli bmw, którego kierowca przekroczył prędkość. 54-latek, aby uniknąć odpowiedzialności za wykroczenie, usiłował wręczyć mundurowym łapówkę. Mieszkaniec województwa mazowieckiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut łapownictwa, za który grozi do 8 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z kolneńskiej drogówki, w miniony piątek, w Kątach, zatrzymali do kontroli bmw. Siedzący za kierownicą 54-latek jechał z prędkością 97 kilometrów na godzinę na "pięćdziesiątce". Policjanci poinformowali mężczyznę, że za to wykroczenie grozi mandat w wysokości 400 złotych i 8 punktów karnych. Mieszkaniec województwa mazowieckiego, próbował wręczyć policjantom łapówkę, a
by uniknąć odpowiedzialności,

100 złotowy banknot wrzucił do radiowozu i powiedział policjantom, że "tak będzie dobrze", po czym poprosił o zwrot dokumentów. Mundurowi zatrzymali 54-latka, który trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut łapownictwa. Za to przestępstwo, kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

Podlaska Policja

 

wtorek, 26 października 2021

Akcja "Jesienią sadzimy drzewa" (30.10)

wtorek, 26 października 2021

Wypadek śmiertelny na DK8

Komentarze (6)

Co on, idiota, cennika nie zna?

hafffciara jak znasz cennik po podaj jego publicznie

Lepiej nie brać łapówek i spać spokojnie i mieć pewność, że nie straci sie pracy.

Gdyby za łapówki sadzali , to nie byłoby połowy lekarzy. 100 to śmiech

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.