sobota, 4 grudnia 2021

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 1291 wyświetleń

18-metrowa wieża widokowa stoi nad jez. Ełckim

Ponad 18-metrowa wieża widokowa nad jeziorem Ełckim, aplikacja mobilna o Ełku, film promujący miasto, szkolenia przewodników turystycznych oraz drukowane mapy wydane w trzech językach. Są to efekty realizowanego polsko-litewskiego projektu.


Opracowana została aplikacja mobilna, w której dostępne są nagrania audio oraz mapy o obiektach turystycznych Ełku. Wydrukowano również papierowe mapy turystyczne w języku polskim, litewskim i angielskim.


Całkowita wartość działań zrealizowanych w mieście Ełku to ponad 1,7 mln zł, z czego ponad 1,45 mln zł stanowiło dofinansowanie z Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020  - informuje UM w Ełku.

 

 

piątek, 3 grudnia 2021

Koncert ZPiT "Grajewianie" (3.12)

Komentarze (2)

Ełk, Szczuczyn wszystko w koło się rozwija tylko Grajewo zostaje w tyle

Grajewiak, no co Ty, przecież Grajewo też idzie do przodu. Łąki kwietne, park z placem zabaw na cmentarzu rosyjskim, kilka innych placów zabaw. A ile obietnic......uła, będzie lepiej, ale już jest świetlisty szlak w propagandzie.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.